Usługi

Z czym kojarzy Ci się Kuba?

Kuba to przede wszystkim beztroska, spokój i luźne podejście do życia. Od dzisiaj na to hasło pomyślisz także o doskonałym cięciu, jakie zapewni Ci specjalista z Cuba Barber w Gdańsku Wrzeszcz!

Kuba najbardziej znana jest ze swoich słynnych cygar – najlepszych na świecie. Cuba Barber z kolei słynie ze swoich cięć (strzyżenie) i groomingu brody. Usługi, które oferuje mój barbershop w Gdańsku Wrzeszcz, dopracowane są do perfekcji – i tak samo jak owe cygara, reprezentują światowy poziom.

Wysoka jakość usług to jeszcze nie wszystko. Tym, co wyróżnia mój męski salon fryzjerski i barberski w Gdańsku Wrzeszcz, to obsługa w kubańskim stylu – przy dźwiękach muzyki, z kubańskim drinkiem w Twojej dłoni i w otoczeniu naturalnego drewna, głębokich, niebieskich odcieni oraz dodatków w kolorach soczystych jak karaibskie owoce

Klientom Cuba Barber w Gdańsku proponuję:

STRZYŻENIE MĘSKIE

Odpowiednio dobrana i wykonana fryzura nie tylko dobrze wygląda, ale także dodaje pewności siebie. W Cuba Barber w ramach usługi strzyżenia otrzymasz kompleksową opiekę fryzjerską: mycie włosów przed i po strzyżeniu, strzyżenie i stylizacja nowego looku. Zapytaj barbera o dodatkowe usługi jak tuszowanie siwizny czy usuwanie zbędnego owłosienia twardym woskiem a na pewno dobierze odpowiedni zabieg dla Ciebie. Wychodząc z salonu nie tylko zyskujesz modne cięcie, dopasowane do trendów i Twoich oczekiwań, ale także młodszy, atrakcyjniejszy wygląd – siwe włoski zostaną zatuszowane specjalistyczną farbą, która utrzymuje się aż do 10 myć!

GROOMING BRODY

Od kilku lat można zaobserwować powrót mody na męski zarost. Nic tak nie dodaje twarzy charakteru, jak broda i/lub wąs. Aby jednak osiągnąc oszałamiający efekt, ważne jest zadbanie o stan i wygląd włosów. W salonie Cuba Barber w ramach groomingu brody otrzymasz fachowe golenie brzytwą, trymowanie brody i zmiękczanie zarostu ciepłym kompresem lub parą. Zapytaj barbera o dodatkowe usługi jakie oferujemy tj. tuszowanie siwizny, usuwanie zarostu twardym woskiem lub odżywcze maski na twarz. Świeży look zyska na estetyce dzięki stylizacji kosmetykami dedykowanymi mężczyznom.

CUT&SHAVE

Chcesz oszczędzić czas i podczas jednej wizyty zająć się zarówno zarostem, jak i fryzurą? Nic prostszego, wybierz usługę łączoną, strzyżenie i grooming. Za takie combo otrzymasz nawet rabat!

 

MIŁOŚNIKOM PERFEKCJI…

proponuję coś ekstra: twardy wosk do depilacji nosa, uszu oraz brwi.

Wszystkie usługi wykonywane są z użyciem profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich i barberskich. Korzystam m.in. z produktów marki American Crew, znanej na całym świecie amerykańskiej firmy specjalizującej się w męskiej pielęgnacji.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie: przedstawiam możliwości dopasowane do kształtu twarzy, uważnie słucham oczekiwań i wymagań. Rezultat za każdym razem jest dokładnie taki, jaki ustalony został na początku. Najważniejsze jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi!

Przykładam dużą uwagę do zapewnienia wysokiego standardu czystości, dezynfekcji sprzętu. Narzędzia używane w salonie fryzjerskim i barbershopie w Gdańsku Wrzeszcz są w większości jednorazowe. Peleryny zawsze są czyste, nowe i odpakowywane przy kliencie.

cubabarber-logo-2

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.